Spoilers

Spoiler (TV Guide)

7. března 2013 v 14:11 | Kath ~
Co nám můžete říct o návratě The Vampire Diaries?
Nová a možná ne tak vylepšená Elena bude pořádnou upírkou. Nejenže si bude dělat srandu z obou bratrů Salvatorů díky její nahotě (zní to jako Katherine), ale dostane se do velké hádky s její nejlepší kamarádkou Caroline. Ale nemluvíme zde o slovné hádce, ale o plnohodnotné bitce. Kdo si myslíte, že vyhraje?

Julie for TV Guide: Interview - Will be Tyler back? Caroline and Elena? How it is with Klaroline?

1. března 2013 v 16:14 | Kath ~
Existuje nějaká naděje, že se Tyler vrátí?
Tyler musel odejít ze stejného důvodu jako musela odejít i Katherine. Když si vás Klaus označí, tak jste v pořádné kaši. Takže ho neplánujeme přivést zpět až pokud se nenajde nějaké řešení jeho problému jako s Klausem a Katherine. (Katherine byla pryč 2 roky). Tyler se objeví v této sérii, ale nebude to jeho "návrat."

Kdžy se seriál po přestávce vrátí, zdá se, žr Caroline a Elena budou mít mezi sebou nějaké neshody.
Caroline se i v těch nejtemnějších chvílích vždy snaží všechno napravit a její úsilí napravit Elenu a přivést ji zpět na tu správnou cestu jí velmi dobře vycházet nebude. Tyto děvčata byly nejlepší kamarádky, ale jedna z ncih změnila své chování. Je to jedna z forem středoškolských přátelství, ve kterém se jeden přítel vymkne kontrole, by se s tím snažité něco udělat a váš přítel na to bude nějak reaovat.
Co můžeme očekávat od vztahu Caroline/Klaus?
Ještě jsme neviděli konec této podivné, pěkné , hrozné a zároveň úžasné dynamiky mezi Caroline a Klausem. I když se spin-off stane skutečností a budeme mít 2 seriály, nemyslím si, že se tento vztah ukončí.
 
 

Reklama