Site News

menší pozastavení

1. září 2013 v 14:35 | Kath ~
No jak začít... asi všichni víte, že dneska je 1. září, a že se zítra jde do školy. Upřímně když jsem se před dvěma dny podívala na ten rozvrh, co budeme mít, tak jsem valila oči. Vůbec nevím, jak tohle budu stíhat sama se sebou, když budu chtít mít dobré výsledky.. přeci jen gympl je těžká škola, určitě víte o čem mluvím. Tenhle blog mám strašně moc ráda, i lidi, co sem chodí, jsem vám moc vděčná, že to tady navštěvujete, i když moje aktivita fakt stojí za nic. takže abych to tu neprotahovala, dávám menší pozastavení, uvidím jak to teď bude se školou, a jak to budu stíhat ještě s kamarády, s učením a jedním blogem. Není to konec, ale minimálně týden mě tu nečekejte. :)
Děkuju vám ~ Kath~

Comeback.

19. srpna 2013 v 14:37 | Kath ~
Čau lidi:3
Omlouvám se, že mi to tak moc trvalo, než jsem se vám ozvala, ale jaksi jsem nestíhala, bylo krásné sluníčko, teplo, já se vrátila z Kréty a užívala jsem si, dokud to jen šlo. :3 Jsem zpět, ale nevím, zda budu stále přidávat aktivně, a jestli tu budu každý den..
Je možné, že se tu objeví i moje kamarádka, která má dlouholeté zkušenosti s blogem a bude mi tu pomáhat, ale opravdu nevím.. :/ :)
Každopádně teď se na blogu několikrát do týdne objevím a začnu normálně přidávat.:)
Kath ~

Hiatus (24.7. - 3.8.)

24. července 2013 v 16:54 | Kath ~
Řeknu to stručně. jsou prázdniny, a já si je chci pořádně užít. :) Najednou jsem si uvědomila, že je půlka prázdnin pryč a já jsem toho ještě spoustu nestihla, takže si musím dát od blogu pauzu.:) Doufám, že mě chápete, takže teď se tu týden neobjevím, možná, že jen tak přidám nějaký ten článek, ale nepočítejte s tím, že budu nějak hodně aktivní - snad chápete.:)
Až se vrátím, budu mít, co doplňovat :D Ale ještě bych ráda doplnila, že včera měl Paul Wesley narozeniny, a já jsem dočista zapomněla sem napsat nějaký článek, takže opožděně Paulovi přeji Všechno nejlepší k třicátým prvním narozeninám, ať má pořád tolik úspěchů, a ať je stále tak krásný a úžasný :D
Užívejte prázdnin, za týden jsem tu.
Kath ~

I come back')

10. července 2013 v 18:28 | Kath ~
Především bych se chtěla omluvit všem mým affs, že jsem bez ohlášení odešla z blogu, jako by se po mně slehla zem. Vím, že si mě spousta z Vás vymazalo, a opravdu Vás chápu:)
Ale začaly prázdniny, a mně začalo chybět každodenní přidávání novinek o Ianovi a Paulovi i o Upířích Denících.:) Rozhodla jsem se tento blog obnovit, a udělat si pořádek v affs, a v přidávání apod..:)
Ještě jednou se všem omlouvám, že jsem se tu tak dlouho neobjevila, a děkuji Těm, kteří si mě nevymazali:)
Kath ~
 
 

Reklama